Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikası
Vizyon & Değerlerimiz
Kurumsal Bilgiler
Yararlı Linkler

Hakkımızda

hakkımızda

Özgün A.Ş. bir dünya devi olan Procter & Gamble firmasının resmi distribütörü olarak 1995 yılında Ankara'da satış ve dağıtım alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana satış ve dağıtım ağını hızla genişleten Özgün A.Ş. 2002 yılında Kayseri Bölge Müdürlüğü ve Zonguldak Bölge Müdürlüğünü, 2009 yılında Samsun Bölge Müdürlüğü ve Trabzon Bölge Müdürlüğünü ailesine katarak Türkiye'deki faaliyet alanını 27 ile taşımıştır.

Satış ve dağıtım alanındaki uzmanlığını farklı sektörlerde sürdürmeyi hedefleyen Özgün A.Ş. 2015 Aralık ayında Shell Madeni Yağları'nın 5 ilde distribütörlüğünü aile bünyesine dahil ederek bu alanda ilerlemesini sürdürmektedir.

Hizmet etmekte olduğu sektör içerisinde öncü olmayı başaran Özgün A.Ş. 2016 yılından bu yana faaliyette bulunduğu bölgelerde Ocak ayından itibaren ACE (Fater) , Mart ayından itibaren Duracell (Berkshire Hathaway) markalarının da satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

2019 Ocak itibariyle Scotch-Brite,Nexcare,Command (3M) distribütörlüğünü bünyesine dahil eden Özgün A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı ürün yelpazesini genişletmiştir.

2020 Nisan ayından itibaren sektör içinde büyümesine devam eden ve ürün gamını devamlı güçlendiren Özgün A.Ş. Doğadan(Coca-Cola) distribütörlüğünü de kendi bünyesine katmış ve sektör içerisinde öncü olduğunu kanıtlamıştır.

'Türkiye'nin en güçlü, en karlı ve en verimli satış ve dağıtım organizasyonu olmak ve böyle bilinmek.' vizyonuyla yola çıkan Özgün A.Ş. kurulduğu günden bu yana yılmadan ve sabırla çalışarak kararlılıkla yoluna devam etmektedir.