Hakkımızda

Özgün A.Ş. bir dünya devi olan Procter and Gamble firmasının resmi distribütörü olarak 1995 yılında Ankara'da satış ve dağıtım alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana satış ve dağıtım ağını hızla genişleten Özgün A.Ş. 2002 yılında Kayseri Bölge Müdürlüğü ve Zonguldak Bölge Müdürlüğünü, 2009 yılında Samsun Bölge Müdürlüğü ve Trabzon Bölge Müdürlüğünü ailesine katarak Türkiye'deki faaliyet alanını 27 ile taşımıştır.

Hizmet etmekte olduğu sektör içerisinde öncü olmayı başaran Özgün A.Ş. 2015 yılından bu yana faaliyette bulunduğu bölgelerde ACE (Fater) ve Duracell (Berkshire Hathaway) markalarının da satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Satış ve dağıtım alanındaki uzmanlığını farklı sektörlerde sürdürmeyi hedefleyen Özgün A.Ş. 2015 yılı sonunda Shell Madeni Yağları'nın 5 ilde distribütörlüğünü Aile bünyesine dahil ederek bu alanda ilerlemesini sürdürmektedir.

'Türkiye'nin en güçlü, en karlı ve en verimli satış ve dağıtım organizasyonu olmak ve böyle bilinmek.' vizyonuyla yola çıkan Özgün A.Ş. kurulduğu günden bu yana yılmadan ve sabırla çalışarak kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Özgün