Markalar
P&G
Shell
Duracell
Fater
3M
Coty
Bayer
Doğadan

Coty

coty

Coty Inc. Hakkında

Coty, tüketicilerin güzellik çeşitliliğini kutlamak ve özgürleştirmek amacıyla, yaklaşık 9 milyar dolarlık geliri olan dünyanın en büyük güzellik şirketlerinden biridir. Coty üç bölüme ayrılmıştır: Coty Tüketici Güzelliği, Coty Lüks ve Coty Profesyonel Güzellik. Her biri kendilerine ait kategorilere ve kanallara odaklanmış, daha hızlı karar alma, odaklı yatırımlar ve müşteriler ve tüketicilerle daha iyi iletişim sağlayan yalın bir yapıya sahiptir. Coty'nin dünya çapında 20.000'den fazla çalışanı vardır ve ürünleri 130'dan fazla ülkede satılmaktadır.

İkonik Markalarla Tüketici Odaklı Organizasyon Yapısı

Güçlü girişimcilik mirası, önde gelen güzellik markalarının ikonik bir portföyünü yarattı. Coty parfümde dünya lideri, profesyonel kuaför saç renginde ve saç stilinde ikinci, renkli kozmetiklerde üçüncü sırada. Coty üç bölümden oluşur: Renkli kozmetik ürünler, perakende saç boyama ve saç şekillendirme ürünleri, öncelikle COVERGIRL, Max Factor ve Rimmel gibi markalarla perakende satış kanallarında satılan vücut bakımları ve renkli parfümler üzerine odaklanan Coty Consumer Beauty. Calvin Klein, Marc Jacobs, Hugo Boss, Gucci ve felsefe gibi markalarla prestij kokularına ve cilt bakımına odaklanan Coty Luxury. Ve WELLA Professionals, Sebastian Professional ve OPI gibi markalarla hem saç hem de tırnak üzerinde salon sahiplerine ve profesyonellere hizmet vermeye odaklanan Coty Professional Beauty.

Coty Mirası

Coty, üzerine yeni Coty kültürünün modellendiği, benzersiz ve uzun süredir devam eden girişimciler mirasına sahiptir. François Coty, parfüm sektörüne 100 yıldan daha uzun bir süre önce, halkın ilk kez parfümünü erişilebilir kılması ve modern koku kategorisini yaratmasıyla başladı. Eugene Rimmel dünyaya ilk toksik olmayan maskarayı getirdi, Max Factor “makyaj” terimini kullandı, Sally Hansen tırnak bakımına öncülük etti ve Wella ilk profesyonel kuaförlük şirketiydi. Tüm bu girişimciler, yeni Coty şirketinin tüketicilere yeni yenilikçi güzellik ürünleri getirmesi ve zaman içinde hissedar değerini artırması için ilham verecek.

Detaylı bilgi için: https://www.coty.com